international calls: +420 257 011 106 info@spectu.com

Objednávání

Spectu zákazníkům umožňuje vytvořit objednávku a odeslat ji do kuchyně. Tím dochází nejen k urychlení provozu, ale také ke zkvalitnění vašich služeb. Díky Spectu zákazníkovi umožníte prožít zcela nový zážitek z procesu objednávání.

Proces objednávání obsahuje dva kroky. Prvním krokem je výběr produktů a jejich umístění do objednávky. Zákazníci mohou položku objednat tlačítkem v detailu položky nebo rychlým objednáním symbolem „+“ v menu. Po přidání produktu do objednávky se v pravém horním rohu aplikace objeví tlačítko objednávka s červeným číslem znázorňujícím počet neodeslaných položek. Po kliknutí na objednávku může zákazník produkty odeslat. Odesláním se položky přesunou na účet.

%

Urychlení provozu

%

Finanční úspora

Dalším přínosem objednávky je urychlení provozu. Představte si, že přijdete do fast foodu a namísto čekání fronty si vyberete jídlo na iPadu. To je vzápětí připraveno na pokladně, kde pouze zaplatíte. Tento způsob objednávky je vhodný pro zákazníky, kteří nevyhledávají dining experience, ale pouze se chtějí rychle najíst. Spectu tímto způsobem provoz nejen urychlí, ale také vám ušetří náklady na obsluhu, která může být méně kvalifikovaná a v menším počtu.

Jsme si vědomi, že objednávání není vhodné do každé restaurace a proto nabízíme také režim bez objednávání.

Nicméně progresivní a moderně smýšlející podniky tímto způsobem jistě zaujmou a přilákají nové zákazníky. První projekt s objednáváním jsme spustili v Kanadském Calgary a na sociálních sítích byly iPady na prvním místě. Komentáře od zákazníků naleznete zde.