international calls: +420 257 011 106 info@spectu.com

Modifikátory a poznámka

Spectu podporuje modifikátory, přílohy, poloviční porce a poznámku. Díky tomu je menu přehlednější a zákazníci si mohou upravit objednávku podle své chuti.

Modifikátory se dělí na povinné a nepovinné. Povinný modifikátor může být například způsob přípravy steaku. Pokud si zákazník objedná steak, Spectu se ho automaticky zeptá, jakým způsobem chce maso připravit a nabídne mu z předem připravených možností raw, rare, medium, well done atd. Stejně tak může být povinným modifikátorem obsah nápoje, toto nastavení vám umožní zredukovat počet položek v menu, protože pro nápoj s různým obsahem bude pouze jedna položka. Nepovinné modifikátory jsou vhodné například pro omáčky. Pokud si zákazník objedná burger, může si přímo u produktu zvolit typ omáčky. Modifikátor může být za nulovou cenu nebo za cenu zvolenou. V případě, že má modifikátor cenu, je uvedena vedle jeho názvu. Dále lze zvolit, jestli půjde vybrat pouze jeden modifikátor nebo více modifikátorů najednou.

Další možností optimalizace menu jsou přílohy a poznámka. Díky tomu můžete zákazníkovi nabídnout k vybranému jídlu přílohu a spárovat ji tak na objednávce. Pokud má zákazník speciální požadavek, může k objednávce dopsat poznámku. Vy si můžete zvolit, u kterých produktů bude možné poznámku dopsat, a u kterých ne.

Poslední možností jsou poloviční porce. Ty vám umožní dle předem nastavených parametrů nabízet vašim zákazníkům poloviční porce z vybraných produktů.