international calls: +420 257 011 106 info@spectu.com

Bez objednávání

Spectu nemusí sloužit pouze pro objednávání. Pro luxusní restaurace je obsluha tím nejdůležitějším, a proto nabízíme Spectu bez objednávání. Slouží pouze jako elektronické menu nebo vinný lístek, který vaším zákazníkům nabízí větší komfort než papírové menu.

Spectu bez objednávání poskytuje vaším zákazníkům lepší prezentaci než jídelní lístek. Například v sushi restauraci zákazníci často nevědí, z čeho si vybrat, protože u jídel jsou uvedeny originální názvy. Díky Spectu se mohou nejen podívat na to, jak jídlo vypadá, ale přečíst si o historii daného pokrmu nebo se podívat na video, jak jídlo správně konzumovat. Díky iPadu tato prezentace nepůsobí nevhodným nebo levným dojmem a zákazníkovi poskytne zcela nový zážitek z návštěvy vašeho podniku.

Pokud si zakládáte na nabídce kvalitních vín, i zde vám Spectu umí pomoci. Vinné lístky často bývají nekonečně dlouhými seznamy názvů, ve kterých se každý nemusí vyznat. Nabídka vín se také často obměňuje a tak rostou náklady na tisk. Spectu dokáže vaše vína prezentovat přehledněji a vaši zákazníci si tak mohou nejdříve vybrat barvu vína, zemi odkud víno pochází, cenové rozpětí a teprve poté vybírat z vín, která odpovídají jejich požadavkům. U vín navíc mohou zobrazit fotografie bobulí, láhve a etikety, přečíst si podrobnosti o historii a výrobě vína nebo se virtuálně projít po vinici pomocí funkce streetview, kterou jsme do Spectu implementovali. Váš somelier nebo vyškolená obsluha nemusí mít na zákazníka ve špičce čas a Spectu zastane jejich práci. Při správném nastavení prodá dražší vína než obyčejný vinný lístek. Důkazem, že se Spectu hodí i do luxusních restaurací jsou naše reference, mezi které patří i takové restaurace jako je Kampapark.