international calls: +420 257 011 106 info@spectu.com

Administrace

Aktualizaci menu lze provést na vybraném tabletu nebo na všech tabletech zároveň bez toho, aby jste museli opustit vaší kancelář. Změny provedené ve Spectu vaším zákazníkům ukážete až ve chvíli, kdy sami chcete.

S CMS

Pokud nemáte pokladní systém, který by komunikoval s naší aplikací a ten stávající nechcete měnit, je pro vás ideálním řešením Spectu CMS. Spectu CMS je plnohodnotné Spectu na tabletu propojené s naší webovou aplikací CMS, která slouží pro editaci menu. Díky tomu můžete nabídku měnit během několika sekund odkudkoli, třeba i z mobilního telefonu. Spectu je propojené s tiskárnami, na kterých lze tisknout objednávky a zprávy pro kuchyni nebo obsluhu.

Výhodou CMS je platforma vyvinutá na míru pro Spectu, proto je editace menu velice jednoduchá a ve srovnání s editací receptur v pokladním systému časově méně náročná. CMS také obsahuje funkce, jako například interaktivní mapu původu pro vinný lístek, které na pokladně nenajdete. CMS je proto ideální pro méně náročné provozy, u kterých má obsluha více času věnovat se zákazníkům a práci s tablety.  Dále také pro majitele restaurací, kteří už nechtějí používat složitá rozhraní pokladních systémů a požadují skutečně jednoduchý, intuitivní a moderní systém. Díky tomu, že CMS je nová platforma, dochází zde k častému přidávání nových funkcí a jiným vylepšením, o kterých pravidelně informujeme naše zákazníky formou newsletteru.

Do CMS se můžete přihlásit pomocí internetového prohlížeče odkudkoli, stejně jako například do vašeho emailu. Nemusíte proto pořizovat PC nebo jiný hardware, a tím snížit pořizovací náklady. CMS potřebuje pro přístup internetové připojení, i přesto jsme mysleli na stabilitu systému, a proto Spectu potřebuje internet pouze ke stažení aktuální nabídky a poté funguje bez nutnosti internetového připojení. V případě výpadku internetu si vaši zákazníci mohou prohlédnout menu a odeslat objednávku na tiskárnu bez jakéhokoli omezení.

S pokladním systémem

V případě napojení Spectu na pokladní systém je nabídka menu editována v rámci standardních receptur pokladny. Všechna data jsou tak na jednom místě a změny v recepturách se automaticky projeví ve Spectu i na pokladně. To platí i pro nastavení tisku objednávek a účtů a skladové hospodářství. Spectu Vám tak nepřidělá žádnou práci navíc a vy máte jistotu, že zákazník vidí vždy aktuální nabídku.

Při odeslání objednávky zákazníkem se může objednávka automaticky vytisknout v kuchyni a na baru stejným způsobem, jako by ji zadal některý z číšníků. Pokud máte rušný den, kdy hrozí větší chybovost objednávek, můžete jejich odeslání podmínit schválením na pokladně. Schválit objednávku může uživatel s dostatečnými právy na obrazovce pokladny. Tam lze také zobrazit okno zpráv, kde může obsluha sledovat činnost zákazníků na jednotlivých stolech v čase. Vaši číšníci tak mají vždy přehled o tom, co se v restauraci děje, jestli je některý ze zákazníků nepotřebuje.