international calls: +420 257 011 106 info@spectu.com

Jídelní lístek

Elektronické menu ve spojení s dotykovou obrazovkou nabízí mnohem více možností než klasický papírový jídelní lístek. Naservírujte zákazníkovi jasně strukturované informace o produktech, nalákejte ho na fotografie nebo mu ve správnou chvíli ukažte speciální nabídku. Pasivní komunikace se zákazníkem nikdy nebyla tak snadná  a efektivní jako v nastupující éře elektronických jídelních menu.

Více informací

Objednávání

Spectu zákazníkům umožňuje vytvořit objednávku a odeslat ji do kuchyně. Díky tomu dochází nejen k urychlení provozu, ale také ke zkvalitnění vašich služeb. Díky Spectu zákazníkům umožníte prožít zcela nový zážitek z procesu objednávání.

Více informací

Bez objednávání

Spectu nemusí sloužit pouze pro objednávání. Pro luxusní restaurace je obsluha tím nejdůležitějším, a proto nabízíme Spectu bez objednávání, které slouží pouze jako elektronické menu nebo vinný lístek. Vašim zákazníkům nabízí větší komfort než papírové menu.

Více informací

Volání obsluhy

Aplikace Spectu obsahuje funkci volání obsluhy, díky které mohou vaši zákazníci přivolat obsluhu kdykoli ji potřebují. Po stisku tlačítka se na pokladně objeví zpráva s informací, který stůl si obsluhu vyžádal.  Zpráva se může vytisknout i na tiskárně stejným způsobem jako klasická objednávka.

Více informací

Doporučování

Ne vždy zákazník ví co si objednat. Díky Spectu mu můžete elegantně doporučit přesně to pravé ve správnou chvíli. Pomocí systému doporučování mohou zákazníci u vybraného produktu vidět další doporučené produkty a následně si je jednoduše objednat. Málokdo pak odolá dopřát si víno k sýrovému talíři nebo pivo ke svíčkové. 

Více informací

Modifikátory a poznámka

Spectu podporuje modifikátory a poznámku. Díky tomu je menu přehlednější a zákazníci si mohou upravit objednávku podle své chuti. Pomocí modifikátorů lze k produktu přiřadit přílohu, způsob přípravy nebo volbu poloviční porce. Pokud má zákazník speciální přání, může k objednávce dopsat poznámku pro kuchaře.

Více informací

Vinná karta

Spectu nabízí speciální karty vín, na kterých je možné zobrazit odkaz na stránku výrobce, což ocení zejména znalci vín, kteří si o vybrané láhvi přečtou podrobnější informace. Kromě odkazu lze také zobrazit interaktivní mapu s polohou vinařství a podporou street view.

Více informací

Webový prohlížeč

Přímo v aplikaci Spectu najdete integrovaný internetový prohlížeč. Ten může sloužit pro zkrácení dlouhé chvíle při čekání na obsloužení, hraní her nebo hledání informací.

Více informací

Spořič obrazovky

Pro maximální využití potenciálu elektronického menu nabízí Spectu funkci pro zobrazení spořiče obrazovky ve chvíli, kdy zákazník menu nepoužívá. Ze spořiče se lze jednoduše vrátit zpět do menu nebo kliknutím na spořič otevřít webovou stránku, která je pro screen nastavena. Spořiče vám umožní propagovat vaše produkty nebo akce a zefektivnit tak komunikaci se zákazníkem.

Více informací

Design na míru

Spectu není jen menu, ale především designová záležitost. Pro naše zákazníky proto děláme design aplikace na míru, který ladí s prostředím a vizuálním stylem restaurace. Zákazníci v aplikaci mohou najít vaše logo nebo odkaz na stránky.

Více informací

Vícejazyčnost

Spectu podporuje více než 10 cizích jazyků. Zákazníci vám tak budou vždy rozumět. Nově jsme přidali možnost vytvářet nové a editovat stávající jazyky takovým způsobem, aby bylo možné Spectu co nejvíce přizpůsobit vašim potřebám. 

Více informací

 

Administrace

Všechna data jsou na jednom místě a změny v recepturách se po synchronizaci automaticky projeví na zařízení. To platí i pro nastavení tisku objednávek a účtů.  Spectu vám tak nepřidělá žádnou práci navíc a vy si můžete být jistí, že zákazník vidí vždy aktuální nabídku. 

Více informací

Bezpečnost

Protože je naším cílem, aby vám Spectu práci ulehčilo a ne naopak,  je pro nás velkou prioritou bezpečnost. V aplikaci lze nastavit dvě úrovně zabezpečení „číšník“ a „manažer“. Každá úroveň je chráněna heslem, a tak se vám nestane, že by zákazník markoval na vedlejší stůl nebo aby číšník měnil nastavení, ke kterému nemá práva.

Více informací

Offline mód

Aplikace je navržena tak, aby mohla fungovat bez připojení k internetu. Veškerá komunikace proto probíhá v rámci lokální sítě a vnější faktory na ni nemají vliv. Tablety mají vlastní baterii, takže v případě výpadku proudu budou mít zákazníci k dispozici nabídku menu po celý den.

Více informací

Pokročilé nastavení

Ve Spectu je řada parametrů, kterými lze měnit funkce a vzhled menu. Můžete zobrazit nebo skrýt tlačítka, povolit směry otáčení obrazovky a mnoho dalšího. Parametry můžete nastavit samostatně přímo v aplikaci nebo centrálně v pokladním systému / CMS pro všechna zařízení najednou.

Více informací

Vývoj na míru

Pokud nějaký parametr chybí, rádi ho pro vás doděláme. Zakázkový vývoj je pro nás běžná záležitost. Obecně platí, že pokud máte dobrý nápad, který můžeme použít u dalších zákazníků, doděláme ho pro vás zdarma.

Více informací